Kurumların dünyaya açılan en önemli kapısı olan web sitesini en doğru şekilde hazırlayabilmek için sizi, işinizi, ürünlerinizi, müşterilerinizi ve rakiplerinizi en iyi şekilde analiz ederek, size en faydalı modelin oluşturulması gerekmektedir. Bu konuda tam bilince ve bilgiye sahip olan tasarım ekibimiz web sitesi konusunda size maksimum faydayı sağlama yetisine sahiptir. Temel prensibimiz, müşterimize optimum fayda sağlayacak web sitesini üretmektir.

Webcambazı projelerinde geçmiş tecrübeleri ve aldığı eğitimler ile belirlediği “10 Altın Kural” ‘ı uygular. Webcambazı ekibine katılan her çalışma arkadaşımız bu kurallar çerçevesinde eğitilir.

İyi bir web sitesi Ulaşılabilir Olmalıdır.
İyi Bir Web Sitesi Hızlı Olmalıdır.
İyi Bir Web Sitesi Bilgi Vermelidir.
İyi Bir Web Sitesi Özgün Olmalıdır.
İyi Bir Web Sitesi Güncel Olmalıdır.
İyi Bir Web Sitesi İnteraktif Olmalıdır
İyi Bir Web Sitesi Güçlü Tasarıma Sahip Olmalıdır.
İyi Bir Web Sitesi İletişim Kurmalıdır.
İyi Bir Web Sitesi Güvenli Olmalıdır.
İyi Bir Web Sitesi Analiz Edilebilmelidir.

Yaptığımız iş web tasarım olarak adlandırılsa da tasarım bir buzdağının su üstünde kalan bölümüdür. Sitenizi ilk defa ziyaret eden bir kullanıcı için en önemli unsurlardan biri web sitesinin görünümüdür. Bir web sitesi projesi, web tasarım, web yazılım, arama motoru optimizasyonu ( Seo ), içerik yönetimi, Google danışmanlığı gibi bir çok uzmanlık alanının birleşiminden oluşur. Web sitenizin altyapısı ve programlaması nekadar iyi olursa olsun fonksiyonlar anlaşılamıyor ve siteniz kendini görsel olarak ifade edemiyorsa, kullanıcılarınız için nekadar iyi bir altyapı oluşturduğunuzun önemi kalmıyor. Web sitenizdeki görsel tasarım Web sitenizdeki görsel tasarım kullanıcınızın Internet tarayacısını yormamalı, mümkün olunan en anlaşılır ve en son tekniklerler, teknolojiler kullanılarak web sitesinin fonksiyonları amacına uygun görsel objeler ile tanımlanmalı. Eğer kurumsal web sitesi nin dışında ürün yada hizmet tanıtmaya yönelik bir site çalışması yapılacak ise bu uzmanlıkların yanı sıra marka yönetimi ve reklam departmanları da projeye dahil olur. Yapılan iş bu kapsamda olduğunda en iyi projeyi hayata geçirmek müşteri adayını en iyi şekilde tanımak ve kendimizi tanıtmaktan geçer.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizi tanımaya ve sizin için en iyi hizmeti vermeye hazırız.