Toplu SMSHizmetlerimiz

Webcambazı SMS ile internetin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS’ler sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır. Detaylı raporlama ile gönderilen Toplu SMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS’ler için kredi iadesi anında yapılır. Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, satın aldığınız kredileri anında kullanabilirsiniz. Geliştiriciler için API desteğimiz ile SMS sitemine giriş yapmadan web siteniz üzerinden de otomatik veya manuel olarak gönderim yapabilirsiniz.

Kimler Kullanabilir?

Yurt içi ve yurt dışındaki, gerçek veya tüzel kişiler toplu sms sistemini kullanabilir. Toplu SMS dernekler, vakıflar ve parti merkezleri toplantı ve organizasyon duyuruları yapmak, üyeler ile iletişime geçmek için, perakende sektöründe (mağazalar, marketler vs.) müşterilere yeni promosyonları duyurma ve ödeme hatırlatma işlemlerini için, eğitim sektöründe, öğrencilerin, devamsızlık durumu ve not bilgilerini, sınav tarihi ve sınav bilgilerini, veli toplantısı gün ve saatini iletmek, özel günleri kutlamak için kullanılabilir.

Nasıl Kullanırım?

Toplu SMS sistemini internetin olduğu her yerden kulanabilirsiniz. Kayıt anında oluşturulan kullanıcı adı ve şifre ile web sayfamız üzerinden istediğiniz zamanda kullanabilirsiniz.