Uzmanlık Alanlarımız

Yeni medyanın öneminin ciddi bir şekilde arttığı günümüzde müşterilerimize kusursuz hizmet verebilme anlayışıyla profesyonel çözümler üreten webcambazı; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi yaşamalarını sağlar.

Dijital dünyayı yakından takip eden ekibiyle, beraber çalıştığı firmaları teknolojik yeniliklerden haberdar eden webcambazı bu yenilikleri ve gelişmeleri partnerlerine uygun çözümler ve fırsatlar haline getirerek yeni fırsatların kapısını açar.

Online mecralardan offline mecralara kadar farklı birçok konuda çözümler üreten webcambazı 2004 yılından bu yana kazandığı bilgi birikimi ve tecrübeyi uzun soluklu çözüm ortağınız olarak firmalarla paylaşmaktadır.

Reklam, mobil pazarlama, yazılım ,sosyal medya kampanyaları ve pazarlama stratejileri,kurumsal SEO ihtiyaçları,kullanıcı dostu ve sosyal medya etkileşimli web tabanlı yazılımlar uzmanlaştığımız dijital ajans başlıklarımızdır.

Alan Adı ve Barındırma

Webcambazı sizin için en doğru hosting çözümlerini bulur ve gerekli durumlarda nitelikli hosting hizmeti sağlayarak sorunların çözülmesini sağlar.

Markanızı Başkasına Kaptırmayın

Webcambazı, hosting hakkındaki soru ve sorunlarınızın cevaplarını sizin için en doğru olacak şekilde analiz eder, inceler ve çözüm üretir.

Web Tasarımı

Web sitenizi en doğru şekilde hazırlayabilmek için sizi, işinizi, ürünlerinizi, müşterilerinizi ve rakiplerinizi en iyi şekilde analiz ederiz

Pratik Hızlı Kurumsal

Temel prensibimiz, müşterimize optimum fayda sağlayacak web sitesini üretmektir.

SEO

Güncel arama motoru algoritmalarına uygun olarak websitenizi analiz ediyoruz, gerekli düzenlemeler sonucunda markanızı arama motorlarında üst sıralara taşıyoruz.

Arama Motorlarında Üst Sıraya Çıkın

Google’a göre sitesinde arama yapan kullanıcılar ücret ödemeseler de bir müşteridir ve Google müşterilerine en doğru sonucu göstermek için çalışır.

İnternet Reklamcılığı

İnternet Reklamcılığı hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en etkin şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek reklamcılık türüdür.

Klasik Reklamcılığa Ölçülebilir Alternatif

hedef kitleye direk ulaşır, çeşitli ölçüm yöntemleriyle reklam verene stratejik önem taşıyacak raporlar sunabilir ve geri dönüşümü belgeleyebilir.

Danışmanlık

Dijital pazarlama alanındaki 2004 tarihinden bu yana kazandığımız bilgi birikimiyle kapsamlı bir online pazarlama stratejisi yürütmenize destek veriyoruz.

Bilgi ve Verilerin Mükemmel Harmanlanması

Verileri toplar ve uzman analizi ile birleştirir, öneriler getiririz. Birleştirilen ve analiz edilen veriler, sizin için anlamlı olan bir şekilde gösterilir.

E-Ticaret

Başarılı ve profesyonel bir e-ticaret sistemi ile internet üzerinden kolayca satış, pazarlama ve tahsilat yapabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile e-ticaret paketleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Yeni Trend

Faaliyet gösterdiğiniz alanda ürün ve hizmetlerinizi internet pazarına sunarak online satış ve pazarlama yapma arzusundaysanız çözümlerimize mutlaka göz atın.

Toplu Mail

Kişilere kendinizi daha spesifik tanıtma şansı bulup, bu sayede asıl hedef kitlenize ulaşmış olursunuz ve müşteri portföyünüzü oluşturabilirsiniz.

Uygun Çözümler

Mail Servislerimiz sayesinde yolladığınız maillerdeki linklerin açılıp açılmadığını, ve hatta kimler tarafından açıldığını görebilecek, bu sayede hitap ettiğiniz kitleyi tanıdıkça siz de daha kapsamlı mail listeleri oluşturabileceksiniz.

Dijital Yayınlar

Dijital katalogların basım, taşıma ve dağıtım maliyetlerini sıfırken, cep telefonları, bilgisayarlar, usbler aracılığıyla taşınması kolaylaşmış; anlık paylaşımlarla firma kendini hızlı tanıtabilme olanağı bulmuştur.

Ekonomik ve Ölçülebilir

Akıllı cihazlarda da kullanılabilen dijital kataloglar, interaktif alanda prestiji yüksek bir tanıtım aracıdır.

Toplu SMS

Webcambazı SMS ile internetin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS’ler sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır.

API desteği

Geliştiriciler için API desteğimiz ile SMS sitemine giriş yapmadan web siteniz üzerinden de otomatik veya manuel olarak gönderim yapabilirsiniz.

Sosyal Medya

Siteniz üzerinde, hitap ettiğiniz kitleye en uygun, en çok verim alacağınız içerikleri öne çıkarıyoruz. Bu şekilde, sosyal medyada daha hızlı büyümenizi sağlıyoruz.

Reklam ve Paylaşım

Gerekli düzenlemeler, paylaşımlar ve tanıtım çalışmaları ile takipçi ve hayran sayınızı DOĞAL yöntemler ile arttırıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Sizin için doğru olan kavramların neler olduğunu buluruz. Hedef kitle kimdir, düşünce yapısı nasıldır, ürün nedir, sunum nasıl yapılmalıdır, gibi soruların cevaplarını çıkartır.

Doğru Çözümler

Tüm sonuçların değerlendirilmesi ile beraber müşteri için en doğru olabilecek grafik tasarım çalışmasını hazırlamaya başlar.

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalarınızın projelendirme ve analiz sürecinden uygulama mağazasında yayınlandığı tarihe kadar tüm süreçlerde yanınızdayız

Mobil Cihazlarda Yerinizi Alın

Mobil uygulama sayesinde Apple Store ve Google Play Store akıllı telefon mağazalarında uygulamanız olsun. Mobil cihazlarda yerinizi alın.