E- Katalog: Yeni nesil teknoloji ürünlerinden olan IPAD, IPhone, Android kısaca akıllı telefonlarda da kullanılabilir ve interaktif alanda prestiji yüksek bir tanıtım aracıdır.
Son dönemlerde teknolojideki artış sonucu olarak bir çok firma, ürün veya hizmetlerini tanıtırken daha interaktif hareket edebileceği, minimum maliyetlerle maximum hedef kitleye ulaşabileceği, zaman ve emek tasarrufu yaratarak reklam ve tanıtımdaki etkinliğini artırabileceği bir döneme yönelmiştir.

Webcambazı online-digital katalog hizmetleri
Bu nedenle de birçok firmada da önemli bir reklam aracı olan basılı katalogların yerini online kataloglar almıştır. Bu, katalogların basım, taşıma ve dağıtım maliyetlerini sıfırlarken, cep telefonları, bilgisayarlar, usbler aracılığıyla taşınım kolaylaşmış; anlık paylaşımlarla firma birden fazla müşterisine aynı anda yeni kataloglarını tanıtabilme olanağı bulmuştur.

Kağıt katalogların maliyetinden yüzlerce kat daha ucuz olan ve tüketicisine kağıt kataloglardan çok daha hızlı ve fazla sayıda ulaşan online katalog bir çok firmanın tercih ettiği dijital tanıtım aracıdır.

Bu bağlamda Webcambazı olarak katalog yapmak istediğiniz sayfaları pdf / image formatında yüklemenizle ekatalog haline getirebileceğiniz bir hizmet vermekteyiz.

Dijital kataloglarınızı uygulama marketlerine yükleyip buralardan da akıllı cihazlarına indirebilme şansını kullanıcılarınıza verebilmektesiniz.

Özellikleri:

online dijital katalog Elektronik Kataloglar, Dijital ortamda eskimeyen, yıpranmayan, daima renkli ve güncel kalan bir araçtır. Ürünlerinizi, Hizmetlerinizi veya Firmanızı en güncel yöntemle tanıtabilirsiniz.

online dijital katalog Yeni nesil teknoloji ürünlerinden olan IPAD, IPhone, Android kısaca akıllı telefonlarda da kullanılabilen dijital kataloglar, interaktif alanda prestiji yüksek bir tanıtım aracıdır.

online dijital katalog E-Kataloglar üzerinde resim yada yazı değişikliği yapılabilir.

online dijital katalog Ürün/sayfa ilave edilebilir veya çıkartılabilir.

online dijital katalog Dijital Katalog web sayfanıza entegre edilebilir.

online dijital katalog Kataloglar e-mail yolu ile milyonlarca kişiye bir anda ulaştırılabilir.

online dijital katalog Katalog içerisine aktif bir şekilde çalışan ses, resim, müzik ya da iletişim formları ilave edilebilir.

online dijital katalog Kataloglara iletişim formu eklenerek de sipariş ve soruları aynı katalog üzerinden alabilirsiniz.