E-Marketing Nedir?

Email marketing internet reklamcılığı anlamına gelir ve günümüz teknolojisinde hedef kitlenize ulaşabileceğiniz en iyi yollardan biridir. Televizyon, gazete, dergi vs aracılığı ile yapılan reklamlar genel bir anlayışa sahiptir.internet reklamcılığı ise adeta bir tür kişisel reklamcılıktır. Kişinin e-mailine ulaşarak onunla birebir temas kurmuş olursunuz. Kendinizi daha spesifik tanıtma şansı bulur,bu sayede asıl hedef kitlenize ulaşmış olursunuz ve müşteri portföyünüzü oluşturabilirsiniz.
Webcambazı Mail Servisleri sayesinde yolladığınız maillerdeki linklerin açılıp açılmadığını, ve hatta kimler tarafından açıldığını görebilecek, bu sayede hitap ettiğiniz kitleyi tanıdıkça siz de daha kapsamlı mail listeleri oluşturabileceksiniz.
Daha fazla email, daha fazla müşteri ve kazanç demek..

Ne Amaçlıyoruz…

• Email marketing sayesinde, çok daha kısa sürede, çok fazla kişiye ulaşacaksınız daha da fazlası, asıl hedef kitleniz tarafından ziyaret edileceksiniz.
• Bu da daha fazla tanınmak demektir.
• Buna bağlı olarak satışlarınızda ciddi bir yükselme sağlayacaksınız.
• Ziyaretçi sayınız arttıkça, arama motorlarında üst sıralarda yer alacaksınız.
• Webcambazı Mail Servisleri ile reklam maliyetleriniz düşecek, kampanyalara daha fazla bütçe ayırabilecek ve bu kampanyaları kolaylıkla duyurma şansı bulacaksınız.